Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Tiek izsludināta pieteikšanās nometnei “Aktīvai starppaaudžu sadarbībai!”

Biedrība “Rūjienas senioru māja” piedāvā ikvienam Ziemeļvidzemes NVO līderim vai aktīvistam iesaistīties nometnē “Aktīvai starppaaudžu sadarbībai!”, kuras mērķis ir iesaistīt nevalstisko organizāciju līderus un aktīvistus veidojot Ziemeļvidzemes NVO sadarbības tīklu.


Nometnes gaitā dalībnieki iegūs zināšanas par jaunām perspektīvām un kombinācijām stirpas veselības atgūšanai kā harmoniskas sabiedrības veidošanas garantu,  prasmes efektīvai komunikācijai, piesaistīt un aktivizēt dažādu paaudžu mazaktīvos iedzīvotājus, kustību paradumu loma senioriem, pieejamības paplašināšanas iespējas, kā sadarboties ar pašvaldību un brīvprātīgajiem, inovatīvas domāšanas metodes.
Ikviens interesents ir aicināts pieteikties dalībai nometnē līdz 23. maijam, nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu, kas atrodama pēc interneta adreses: http://ej.uz/nomruj  
Sīkāk ar nometnes programmu var iepazīties: http://ej.uz/prog_ruj
Nometnes dalībnieku apstiprinājums tiks izsūtīts uz epastu 24. maijā.
Nometne tiek īstenota biedrības “Rūjienas senioru māja” projektā “Atbalsts senioriem šodien ir rūpes par mūsu rītdienu” (Līgums Nr.1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/200). 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Projektu atbalsta Rūjienas novada pašvaldība.
Nometnes noslēgumā dalībnieki saņems zināšanu un pieredzes apliecinošu dokumentu, kas tiks pasniegts nometnes noslēgumā.
Šī ir lieliska iespēja ikvienam NVO līderim un aktīvistam gūt neatsveramu pieredzi, jaunus draugus un sadarbības partnerus Vidzemes reģionā. Piesakies! Dalībnieku skaits ierobežots.


Informāciju sagatavoja:
biedrības “Rūjienas senioru māja”
valdes priekšsēdētāja
Daina Roze


  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!