Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Noskaidroti uzvarētāji konkursā „Eiropas Gada pašvaldība 2012”

Biedrība „Rūjienas senioru māja” un sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs šā gada 2. augustā uzņēma komisiju, kas vērtēja Rūjienas pašvaldību kā vienu no trim labākajām pašvaldībām Vidzemē, kas pašvaldībai, nevalstiskajām organizācijām un iedzīvotājiem sadarbojoties veicina starppaaudžu sadarbību. Komisija apmeklēja Rūjienas pašvaldības pārstāvju pavadībā apmeklēja Rūjienas vidusskolu, jauno sporta zāli, PII „Vārpiņa” un „Rūjienas senioru māju”. Par konkursa rezultātiem „Latvijas pašvaldību savienība” ir pieņēmusi lēmumu.

Nomināciju „Eiropas Gada pašvaldība 2012” ir ieguvušas Ventspils pilsētas pašvaldība un Gulbenes novada pašvaldība. Uzvarētāji pirmajā nominācijā „Pašvaldība starppaaudžu sadarbībai” ir Jelgavas pilsētas pašvaldību un Alojas novada pašvaldība. Otrā nominācija „Pašvaldība senioru vērtības celšanai sabiedrībā” ir piešķirta Balvu novada pašvaldībai un Daugavpils pilsētas pašvaldībai. Trešā nominācija „Pašvaldība veselīgam dzīvesveidam” tiek piešķirta Liepājas pilsētas pašvaldībai un Dobeles novada pašvaldībai, savukārt nominācija „Pašvaldība Eiropas Savienības vērtību popularizēšanai un iedzīvotāju iesaistei” tiek piešķirta Rīgas pilsētas pašvaldībai.

Savukārt - Rūjienas novada pašvaldība, Bauskas novada pašvaldība, Kuldīgas novada pašvaldība, Jūrmalas pilsētas pašvaldība, Dagdas novada pašvaldība un Valmieras pilsētas pašvaldība – visas pašvaldības iegūs speciālbalvas, kā arī īpašu atzinību par panākumiem konkrētā sfērā.

Lai godinātu visas pašvaldības, 14.septembrī notiks apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks sveiktas ne tikai pašvaldības, bet arī izteiks pateicību vairākiem cilvēkiem no katras pašvaldības, kuri ir devuši lielu ieguldījumu darbā ar cilvēkiem savā pašvaldībā.

Konkursu Latvijas Pašvaldību savienība rīko sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Izglītības un zinātnes ministriju, Veselības ministriju, Labklājības ministriju un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Konkursu „Eiropas Gada pašvaldība 2012” atbalsta Latvenergo koncerns, Swedbank AS, AS „Grindeks”, Taipejas misija Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere, AS „Valters un Rapa”, AS „Laima”, AS „Latvijas Valsts meži”

Konkursa informatīvie atbalstītāji ir „Latvijas Avīze”, Latvijas Televīzija, Latvijas Radio un žurnāls „Logs”.

Resurss: www.lps.lv

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!