Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Ziemeļvidzemes NVO līderu tikšanās

Šā gada 20. jūlijā biedrība "Rūjienas senioru māja" projeketa "Atbalsts senioriem šodien ir rūpes par mūsu rītdienu" ietvaros rīko NVO līderu tikšanos, lai diskutētu par sadarbības iespējām starp Ziemeļvidzemes nevalstiskajām organizācijas, kas organizē dažādas aktivitātes vērstas uz iedzīvotāju aktivitātēm visos Ziemeļvidzmes novados. Organizāciju vadītājus, kas elas piedalīties šajā diskusijā lūdzu pieteikties pa epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dienas kārtība:

12.30 Ierašanās un sagaidīšana

13.00 Rūjienas amatnieku biedrības „Rūzele” prezentācija par nākotnes aktivitātēm NVO kapacitātes stiprināšanai;

14.00 Iepazīšanās ar Rūjienas jauniešu centra esošajām aktivitātēm un nākotnes aktivitātēm

15.00 Kafijas pauze

15.30 Projekta ietekmes izvērtējums un Ziemeļvidzemes NVO un diskusija par nākotnes sadarbības iespējām

16.30 Sadarbības vadlīniju izstrāde un aptaujas anketu sagatavošana noslēguma aktivitātei

17.30 Noslēgums

 

Par ierašanos uz tikšanos pieteikties pa epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

NVO tikšanās koordinators:

Daina Roze

epasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

tel. 28353503

Projekta finansējums: Ls 10139,99. 92,07% no projekta “Atbalsts senioriem šodien ir rūpes par mūsu rītdienu” finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu". Projekta līguma nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/200/83

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!