Regulāras nodarbības

  • Rūjienas senioru sadziedāšanās stunda
    Katru otro piektdienu plkst. 10.00.

    lasīt vairāk

Jaunieši no Bulgārijas, Spānijas un Albānijas Rūjienā

Biedrība "Rūjienas senioru māja"  2014. gada 1. augustā ir uzsākusi Erasmus+ programmas ietvaros Eiropas brīvprātīgā darba projektu "Youth for active seniors", kura laikā ar senioriem darbosies un aktīvi iesaistīsies aktivitātēs jaunieši no Bulgārijas, Albānijas un Spānijas. Brīvprātīgie darbosies senioru dienas centrā 12 mēnešus sākot ar 1. septembri. Erasmus logo

Eiropas brīvprātīgie Rūjienā

Ar 2014. gadu biedrībā "Rūjienas senioru māja" ir uzsākts īstenot Eiropas brīvprātīga darba projektu "Youth for active seniors" programmas "Jaunatne darbībā" ietvaros. Projektā piedalās 3 jaunieši no Anglijas, Spānijas uJaunatne darbiban Horvātijas. Brīvprātīgo galvenie uzdevumi šajā projektā ir veikt brīvprātīgo darbu senioru aktivitāšu centrā, iepazīt Latviju un tās kultūru, apgūt latviešu valodu un īstenot savas iniciatīvas projekta ietvaros. Iepazīties un uzzināt par jauniešu īstenotajām aktivitātēm ir iespējams sekot līdzi twiterī un fotogalerijā.

Jaunatne darbiba

Piesakies jauniešu nometnei līdz 23. jūnijam

Domā ko iesākt vasaras brīvdienās? Alksti pēc jaunām izjūtām? Vēlies ko reālu? Vēlies izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus, gūt rūdījumu un iegūt jaunus draugus? Nometne “Rūjas Dadzis” ir piedzīvojumu komplekts dabā, kurā iekļautas pašas aizraujošākās, interesantākās un trakulīgākās prātu nodarbinošās nodarbes, kas ir saistošas vecumposmā no 7-18 gadiem.

Jauniešu brīvprātīgā darba piedāvājums

Brīvās vakances:

1 vakance, Asistents personām ar invaliditāti, ilgums 6 mēneši, biedrība “Rūjienas senioru māja”, tel. 28353503, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Apmeklē lekciju ciklu par fizioterapijas nozīmīgumu senioriem

Kas ir fizioterapija un kā tā palīdz senioriem? Uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem atbildes palīdzēs rast fizioterapeite Daira Lāce.

Uz lekcijām īpaši gaidīti seniori, kas vecāki par 65 gadiem, tā arī viņu tuvinieki. Tāpat aicināts ikviens interesents, kam aktuāli ir fizioterapijas jautājumi.

Lekcijas notiks “Rūjienas senioru mājā”, Valdemāra ielā 26, 3. stāvā. Lekciju sākums plkst. 10.00 līdz 11.30

Microsoft atbalsts biedrībai

Microsoft ir atbalstījusi biedrības "Rūjienas senioru māja" projektu "Seniors and youth learn together". 
Biedrības datori tiks izmantoti lai jaunieši varētu ierādīt senioriem kā lietot datoru un palīdzēs apgūt jaunas iemaņas.
Sekojiet informācijai.
Kopējais ziedojuma apmērs ir 15 640,00$.

Top Starppaudžu aktivitāšu centrs Rūjienā

Biedrība „Rujienas senioru māja” īsteno Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) projektu "Starppaaudžu aktivitāšu centrs" vienkāršotā renovācija un rekonstrukcija, Nr. 12-09-LL11-L413101-000003. Projekts tiek realizēts ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai ELFLA Lauku attīstības programmas pasākumā "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā".

  • Icon 02
  • Icon 03

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!